FOTOBÓG, HONOR I OJCZYZNA!

Nie mogło być inaczej! Przypomnimy wszystkim, że Polak odda Ojczyźnie wszystko, poza miłością do Boga Najwyższego! To jest właśnie skarb, którego nie potrafi zrozumieć liberalny świat. Jesteśmy Narodowcami, to znaczy ludźmi, którzy kochają swoją Ojczyznę. Jednak to uczucie płynące od człowieka do Narodu pochodzi z miłości do Boga Trój-jedynego i wszystko co robimy robimy dla Bożej Chwały, a gdy schodzimy tej drogi, to plamimy nasz Honor. Czas tę prawdę wykrzyczeć ze wszystkich sił!


KONFERENCJA PRASOWA

Poniżej zachęcamy do obejrzenia konferencji władz Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, w trakcie której zaprosiliśmy Prezydenta RP jako najważniejsza osobę w Państwie do wygłoszenia przemówienia na początku naszego marszu.

 

W tym roku ScenaPatrioty oraz RAC/Muzyka Tożsamościowa, czyli TOP 20 Muzyki Tożsamościowej i Patriotycznej szykuje dla Państwa wielkie wydarzenie koncertowe po Marszu Niepodległości!

Więcej informacji niebawem!

ZBIERAMY NA ŚRODKI NA MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI

Zebraliśmy do tej pory około 72% środków potrzebnych do organizacji marszu. W najbliższym czasie musimy opłacić wynajęcie mobilnych punktów ustępowych, a także zapłacić za oprawę Marszu Niepodległości. Nadal nie udało nam się zgromadzić potrzebnej sumy na zabezpieczenie przemarszu przez Straż Marszu Niepodległości.
Dlatego pragnę Państwa prosić o wpłaty, które pomogą nam wszystkim wspólnie zorganizować ten nasz patriotyczny przemarsz.

– zabezpieczenie przez Straż Marszu Niepodległości,
– zabezpieczenie medyczne (karetki i służby medyczne),
– oprawę marszu,
– reklamę Marszu Niepodległości,
– toalety rozstawione na trasie marszu,
– samochody platformy, z których możemy nadzorować i prowadzić Marsz Niepodległości,
– wynajem samochodów dostawczych, którymi będziemy mogli przewieźć sprzęt
– przejazdowych i systemu nagłośnienia, tak aby wszyscy uczestnicy naszego zgromadzenia mogli usłyszeć nasz przekaz,
– budujemy też nową stronę internetową Marszu Niepodległości

W zeszłym roku było wiele telefonów w i pytań o Marsz Niepodległości. Niestety z powodu organizacji i braku czasu wiele z nich nie mogliśmy odebrać. W tym roku chcemy na okres jednego miesiąca zatrudnić wolontariuszy, aby mogli Państwu pomóc znaleźć parking czy poinformować o szczegółach organizacji Marszu Niepodległości,
i wiele innych kosztów, których nie sposób wypisać.

TYTUŁEM:

Darowizna na cele statutowe
NUMER RACHUNKU (PKO BP):

34 1020 1013 0000 0602 0352 8726
DLA WPŁAT ZAGRANICZNYCH:
SWIFT BPKOPLPW


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here