FORTECA z nowym utworem!

Mowa o utworze "Tarzan - ułan z Zawichostu". Mocna aranżacja, niewybredne słowa i dobrze brzmiący wokal to to na co długo czekali fani wspomnianego zespołu. Przekłada się to rzecz jasna na liczbę wyświetleń!

W sieci pojawiło się nowe nagranie zespołu FORTECA.

 

Mowa o utworze “Tarzan – ułan z Zawichostu”. Mocna aranżacja, niewybredne słowa i dobrze brzmiący wokal to to na co długo czekali fani wspomnianego zespołu. Przekłada się to rzecz jasna na liczbę wyświetleń!

Utwór do filmu o tym samym tytule muz. Siano, MJ sł. A. Czerwiec-Banek Film „Tarzan – ułan z Zawichostu” jest dokumentem fabularyzowanym powstający przy współpracy Fundacji Odzyskajmy Naszą Historię i Stowarzyszenia Ostrowieccy Patrioci. Tomasz Wójcik ps. „Tarzan” jest bohaterem ziemi świętokrzyskiej, postacią niedocenioną przez polską historię. Nadeszła pora odkryć tę zapomnianą kartę historii. Scenariusz do filmu powstał w czerwcu 2016 z inicjatywy Ostrowieckich Patriotów, jego autorami są Katarzyna Ślusarz i Kamil Stańczyk z Ostrowieckich Patriotów. Reżyserem jest Sławomir Mazur, znany z produkcji filmów o oddziale Jana Piwnika ps. „Ponury”.

 

Polecamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here