Po 6 latach od wydania kultowej płyty „44!” legenda polskiej sceny tożsamościowej wraca z potężnym, muzycznym uderzeniem: 12 całkowicie nowych kawałków – prawie 50 minut czystego, staropolskiego rockandrolla!

Płytę możecie zakupić pod tym adresem: ProPatriae

 

Heterofonia – to trzeci album lirycznych chuliganów z Brzegu. Oprócz cięższych utworów o mocnym przekazie dla ludzi z charakterem (w tym hit: „Serce i kotwice”), Irydion prezentuje też kilka nowych aranżacji znanych polskich pieśni patriotycznych. „Rozkwitały pąki” czy „Ballada o Janku Wiśniewskim” to utwory, które zna i śpiewa na koncertach chyba każdy. Chłopcy z Irydiona tradycyjnie nie pomijają też żadnych niewygodnych tematów: aborcja, dziennikarska prostytucja czy śmierć dr Ratajczaka, zaszczutego przez Gazetę Zaborczą – to tylko niektóre z nich.

Heterofonia to żywa kronika muzycznej działalności Irydiona z lat 2011 – 2017: 10 muzyków, 4 studia nagrań i dziesiątki godzin spędzonych na próbach. Różna muzyka, różnych ludzi, różnego czasu. 

Irydion – Heterofonia to pozycja obowiązkowa dla koneserów mocnego, patriotycznego grania. Album wydany w wersji książkowej w eleganckim opakowaniu digipack.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here