Relacja z koncertu Karat NM i Basti na Marszu Powstania Warszawskiego

Po Godz. "W" w Warszawie z Ronda Dmowskiego ruszył Marsz Powstania Warszawskiego ulicami Warszawy. W ten sposób ludzie zebrani oddali hołd poległym za Ojczyznę powstańcom, którzy walczyli o Wolność całego Narodu.

Na kanale Karata pojawiła się niedawno temu relacja z jego koncertu w rocznicę Powstania Warszawskiego.

Po Godz. “W” z Ronda Dmowskiego ruszył Marsz Powstania Warszawskiego ulicami Warszawy. W ten sposób ludzie zebrani oddali hołd poległym za Ojczyznę powstańcom, którzy walczyli o Wolność całego Narodu. Gdy Marsz doszedł do placu Krasińskich zaczęły się wystąpienia przypominające nam o tragedii bohaterów ale również o ich zaciekłości, bohaterstwie i o tym jak ważne jest aby w nas budować tak silne pragnienie wolności i wiary, w świetle okupowanej Polski.

Na placu Krasińskich mogliśmy posłuchać wystąpień ONR, oraz wielu innych znakomitych ludzi a na koniec pojawiła się oczywiście część artystyczna. Na wstępie zagrał Basti a wspomagał go jak zawsze Klipo. Na ostatni utwór Basti’ego pojawił się również Sova, gdzie wraz z Basti’m zagrali wspólnie utwór “Krwawy Sierpień”. Następnie zagrał Karat NM, który zagrał kawałek wraz z Jacol Pewna Pozycja, wspólny kawałek z Basti’m, a dodatkowo akompaniamentował na skrzypcach im Krzysztof Pietkiewicz. Zapraszamy na relację z koncertu Karata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here