17 września w Skansenie, położony na  Podhalu w miejscowości Sidzina, przy współpracy z Michał Guzdek Stowarzyszenie Aktywnych Polaków miały miejsce zdjęcia do teledysku najnowszego utworu pt. “Szczerbiec” Dominika Gudowskiego ps: “Sova”. Utwór pochodzi z nadchodzącej składanki ProPatriae, albumu patriotycznego.
Za produkcję teledysku odpowiedzialny jest Maksymilian Bednarz, członek GRH Beskidy, a jego ostatnia produkcja filmowa to m.in. film “Obława”. Zaangażowanie się w ten niesamowity utwór to również okazanie postawy patriotycznej, ponieważ celem całej inicjatywy jest wzbudzenie poprzez muzykę zwłaszcza wśród młodych Polaków wartości narodowych.Dominik Gudowski “SOVA” – Młody utalentowany Muzyk pochodzący z Jeleniej Góry. Na swoim kanale posiada kilkanaście patriotycznych utworów, które cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem. Zdecydowanie do największego sukcesu zaliczyć może swój utwór: “Modlitwa Żołnierzy Wyklętych”, którego liczba wyświetleń przekroczyła 210 000 tysięcy.
Stowarzyszenie Małopolscy Patrioci nawiązało aktywną współpracę z SOVĄ. Zarówno gmina Bystra-Sidzina oraz Skansen w Sidzinie z zainteresowanie wyrazili zgodę na przeprowadzenie inicjatywy.W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na efekty ich pracy.

 

SOVA:

Youtube

Wsparcie pirotechniczne zapewniła firma z odzieżą dla wariatów:
Wsparcia udzieliła:
Gmina Bystra-Sidzina
Skansen w Sidzinie

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here